U15 STARŠÍ ŽÁCI


V dohrávce prvního kola jsme na domácí UMT hostili Rapid Liberec a v případě vítězství jsme se mohli posunout do klidného středu tabulky. Velmi solidní návštěva sledovala bojovné utkání, a tak se po většinu utkání fanoušci hostů bavili spíše po svém.

K předehrávce prvního jarního kola jsme zajížděli na půdu Lokomotivy Česká Lípa, kterou jsme doma v srpnu dokázali porazit výsledkem 3:0. I přes vysoký počet absencí jsme chtěli ukončit sérii čtyř porážek.

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Železného Brodu, s nímž se dá zápas brát jako derby. Bohužel v poslední době vstupy do utkání střídáme jako den a noc a vstup do utkání v Železném Brodě pro nás byla doslova noční můra.

V dalším kole jsme na domácí UMT přivítali druhý celek tabulky z Mimoně. Utkání se odehrálo ve velmi vysokém tempu a úrovní přesahovalo kvality krajského přeboru.

Po dlouhé době jsme si mohli užít zápas na přírodní trávě, bohužel domácí byli lepším týmem a díky jejich efektivitě jsme si odvezli domů velice nepopulárního búra.

V dalším kole KP U15 jsme hostili tým z Nového Boru, který byl v tabulce bod za námi. Do utkání jsme vstupovali s druhou nejlepší obranou a s nejhorším útokem soutěže.

Zápas, který jsme nakonec odehráli na domácí UMT místo v Jilemnici, se nám výsledkově vůbec nepodařil a připsali jsme si tak další porážku.