MLADŠÍ ŽÁCI U13


První dvě utkání jsme museli odehrát v omezeném počtu, ale na druhou stranu jsme si vyzkoušeli, že každý z kluků je platný hráč týmu a musí makat, aby se porval o své místo v týmu.

Začátek přípravy jsme zahájili 1.8., kde jsme se sešli se všemi hráči ročník narození 2010 a 2011. Tréninky jsme rozjeli hned 3x v týdnu, aby jsme zjistili jak jsme na tom po prázdninách a hlavně, jak jsou na tom borci, kteří se posunuli ze starší přípravky.

První mistrovské utkání jarní části Krajského přeboru kategorie U13 odehráli naši mladší žáci v neděli 3. dubna proti týmu z Krásné studánky. Do zápasu jsme šli po náročné zimní přípravě a zimním soustředění, kde jsme sehráli atraktivní přátelskými utkání.

Tento rok jsme se rozhodli opět pořádat Turnovskou zimní ligu mladších žáků i přesto, že jsme měli obavu, jak se nám vše podaří zorganizovat v závislosti na Covidu, který nám začátak sice lehce zkomplikoval, ale všechny naplánované zápasy se podařilo zvládnout odehrát v čase zimní přípravy všech přihlášených týmů z Libereckého a Středočeského...

Dne 18.10. jsme jeli hrát kvalifikaci na finálový turnaj Poháru mládeže do Prahy, kde tento kvalifikační turnaj pořádal tým ČAFC Praha. Všechny týmy s kterými jsme se měli utkat hrají žákovskou ligu a určitě zážitek pro všechny si zahrát s ligovými týmy s kterými si jen tak nezahrajeme.

Dne 29.9. jsme jeli hrát 2.předkolo Poháru mládeže do Trutnova. Všechny týmy s kterými jsme se měli utkat hrají žákovskou ligu, tak nás zajímalo, jak velký rozdíl je mezi krajskou soutěží a žákovskou ligou.