MLADŠÍ ŽÁCI U13


Dne 18.10. jsme jeli hrát kvalifikaci na finálový turnaj Poháru mládeže do Prahy, kde tento kvalifikační turnaj pořádal tým ČAFC Praha. Všechny týmy s kterými jsme se měli utkat hrají žákovskou ligu a určitě zážitek pro všechny si zahrát s ligovými týmy s kterými si jen tak nezahrajeme.

Dne 29.9. jsme jeli hrát 2.předkolo Poháru mládeže do Trutnova. Všechny týmy s kterými jsme se měli utkat hrají žákovskou ligu, tak nás zajímalo, jak velký rozdíl je mezi krajskou soutěží a žákovskou ligou.

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zavítali 26.9. do Liberce na VTJ Rapid již k 9. kolu. Utkání se hrálo za krásného slunného počasí za dostatečné podpory diváků.

Druhé mistrovské utkání Krajského přeboru kategorie U13 odehráli naši mladší žáci v neděli 29. srpna na hřišti Nového Boru.

První mistrovské utkání Krajského přeboru kategorie U13 odehráli naši mladší žáci v sobotu 21. srpna proti týmu z Krásné studánky. Do zápasu jsme šli po náročné přípravě podpořenou mnoha přátelskými utkání, kde jsme byli úspěšní, jak herně tak i výsledkově.