MLADŠÍ ŽÁCI U13

První mistrovské utkání jarní části Krajského přeboru kategorie U13 odehráli naši mladší žáci v neděli 3. dubna proti týmu z Krásné studánky. Do zápasu jsme šli po náročné zimní přípravě a zimním soustředění, kde jsme sehráli atraktivní přátelskými utkání.

Tento rok jsme se rozhodli opět pořádat Turnovskou zimní ligu mladších žáků i přesto, že jsme měli obavu, jak se nám vše podaří zorganizovat v závislosti na Covidu, který nám začátak sice lehce zkomplikoval, ale všechny naplánované zápasy se podařilo zvládnout odehrát v čase zimní přípravy všech přihlášených týmů z Libereckého a Středočeského...

Dne 18.10. jsme jeli hrát kvalifikaci na finálový turnaj Poháru mládeže do Prahy, kde tento kvalifikační turnaj pořádal tým ČAFC Praha. Všechny týmy s kterými jsme se měli utkat hrají žákovskou ligu a určitě zážitek pro všechny si zahrát s ligovými týmy s kterými si jen tak nezahrajeme.

Dne 29.9. jsme jeli hrát 2.předkolo Poháru mládeže do Trutnova. Všechny týmy s kterými jsme se měli utkat hrají žákovskou ligu, tak nás zajímalo, jak velký rozdíl je mezi krajskou soutěží a žákovskou ligou.

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zavítali 26.9. do Liberce na VTJ Rapid již k 9. kolu. Utkání se hrálo za krásného slunného počasí za dostatečné podpory diváků.

Druhé mistrovské utkání Krajského přeboru kategorie U13 odehráli naši mladší žáci v neděli 29. srpna na hřišti Nového Boru.

První mistrovské utkání Krajského přeboru kategorie U13 odehráli naši mladší žáci v sobotu 21. srpna proti týmu z Krásné studánky. Do zápasu jsme šli po náročné přípravě podpořenou mnoha přátelskými utkání, kde jsme byli úspěšní, jak herně tak i výsledkově.