U11 STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Vážení rodiče hráčů starší přípravky,
chtěli bychom se omluvit za opětovné neodehrání sobotního utkání proti VTJ Rapid Liberec.Každý klub je povinen respektovat oficiální rozlosování FAČR a případné změny neprodleně ohlásit prostřednictvím Libereckého fotbalového svazu, což klub VTJ Rapid neučinil.
Velmi nás mrzí toto nedopatření a učiníme patřičné kroky, aby se již tato situace nikdy neopakovala.
Velmi děkuji za pochopení Jiří Šulc, šéftrenér mládeže FK Turnov.

V neděli jsme zajížděli se starší přípravkou na turnaj do Mladé Boleslavi, kde zaslouženě vyhrál domácí tým (FK Mladá Boleslav) bez jediné porážky. Naše přípravka skončila na pěkném 4. místě z 12 účastníků.

V sobotu 24.8.2019 odjela starší přípravka na turnaj do nedaleké Libáně, kde suverénně ovládla celý turnaj bez jediné porážky. Nejlepším střelcem turnaje se stal Honza Kreysa (ročník 2009) s 11 góly.

V sobotu 8.6. odehrála naše přípravka nabitý turnaj v Českém Dubu. Turnaje se zúčastnilo 16 kvalitních týmů z celé republiky.

1. FC Zličín 2. SK Jičín 08 3. FK Brandýs nad Labem 4. FK Lomnice 5. SK Semily 6. VTJ Rapid Zelení 7. FK Železný Brod 8. MSK A 9. FK Turnov Modrý 10. TJ Sokol Doubí 11. FK Turnov Bílý 12. VTJ Rapid Žlutí 13. SK Jičín 09 14. MSK B