Mládež FK Turnov

02.10.2023

Mladší přípravka U9 :  v týdnu 2x trénovala a v neděli odehrála mistrovské utkání v Pěnčíně proti domácím a Přepeřím. Ve čtvrtek o státním svátku jsme se zúčastnili turnaje v Železném Brodě, za který si hráči od zaslouží pochvalu. "Předvedli dobré výkony a bylo k vidění spousta skvělých akcí a momentů" Rodičům děkujeme za dopravu a podporu.

Starší přípravka U11 : odehráli jsme mistrovské utkání proti Rumburku a ve všech zápasech předvedli kluci velmi pěkné výkony a zaslouženě vyhráli.

Mladší žáci U13 : Turnov - Jilemnice 3:2 Hned po začátku utkání jsme na nic nečekali a na soupeře vlétli. Celý první poločas si soupeř nevěděl rady s naším napadáním a kombinací a až na jednu chybu v obraně se k ničemu nedostal. Náš tlak vedl k prvnímu a v zápětí k druhému gólu. Do konce poločasu jsme si vytvořili další 4 vyložené šance, ale bohužel stoprocentní příležitosti jsme nevyužili. V druhém poločasu jsme se už k naší hře nedostali a byl to fotbal od jedné branky k druhé se spoustou šancí. Po naší velké chybě jsme nechali soupeře snížit a následně srovnat na 2:2. I přes vyrovnání jsme našli zbytky sil a v posledních minutách jsme utkání zlomili na naši stranu a vyhráli 3:2. Jsem velice spokojený s prvním poločasem utkání a s hrou, kterou jsme předvedli.

Mladší dorost U17 : Turnov - Stráž n.N. 6:0 Soustředěný výkon od celého týmu. 1. Poločas soupeř dokázal držet krok a hrálo se poměrně vyrovnané utkání, v druhém poločase už se hrálo takřka jen na polovině soupeře. Velkou radost mám ze zodpovědného výkonu obrany a z toho, že se gólově prosadilo hned 6 rozdílných borců.

Starší dorost U19 : Turnov - Doubí 5:1 První polovina zápasu byla po herní stránce velmi vyrovnaná a soupeř byl silnější v osobních soubojích. I přes to se nám podařilo vstřelit v prvním poločase dva góly. Do druhého poločasu jsme vstoupily s nerozhodnou rozehrávkou od brankáře a byli jsme potrestáni. Po příchodu Šimona Lacha na hřiště se hra uklidnila, převzali jsme iniciativu ve všech činnostech a zaslouženě vyhráli.