Fotbalová školička ve spolupráci se Žlutou ponorkou zakončila tento školní rok společným sportováním s rodiči. Jsme moc rádi za přízeň a budeme se těšit zase v září. Kdo by měl zájem si vyzkoušet hodinu plnou pohybu, můžete se přihlásit na stránkách Žluté ponorky.

Dětský den

10.06.2024

V sobotu jsme byli součástí již tradičního dětského dne pořádaného Žlutou ponorkou. Za krásného počasí a rekordní návštěvnosti si děti mohli vyzkoušet fotbal v připravené malé aréně. Děkujeme všem za zájem o turnovský fotbal a budeme se těšit na nové tváře v našem klubu. Poděkování patří i hráčům ze starších žáků, kteří se podíleli na...

Největší akce pro děti a mládež v regionu - více než 20 stanovišť pro malé i velké.
Odpoledne plné aktivit a zábavy, jak ho znáte proběhne letos opět v městském parku v Turnově. Podrobnější informace budou doplňovány.Vstup je na všechny aktivity zdarma.