ZIMNÍ TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2020


  •             NE 19.1. 9:00 TURNOV 1:0 SEDMIHORKY  
  •              NE 19.1. 9:00 DOUBÍ 7:0 MFK 
  •              NE 19.1. 10:30 MSK 0:4 DOBROVICE  
  •              NE 19.1. 9:45 ČESKÁ LÍPA 8:0 MFK      
  •              NE 19.1. 10:30 ČESKÁ LÍPA 3:2 DOUBÍ     
  •              NE 19.1. 11:45 KOSMONOSY 2:0 SPORTING      
  •               dle dohody LOMNICE N.P. : SEMILY (hřiště Lomnice n. P.)      

  •              NE 26.1. 15:00 MSK 0:6 SEMILY
  •              NE 26.1. 15:00 DOBROVICE 2:4 LOMNICE
  •              NE 26.1. 15:45 MSK 1:2 LOMNICE
  •              NE 26.1. 15:45 DOBROVICE 2:4 SEMILY     

  •             NE 2.2. 11:00 MFK 1:5 KOSMONOSY
  •             NE 2.2. 11:00 DOUBÍ 2:0 SPORTING
  •             NE 2.2. 11:45 MFK 1:0 SPORTING
  •             NE 2.2. 11:45 DOUBÍ 3:3 KOSMONOSY
  •             NE 2.2. 13:00 ČESKÁ LÍPA 3:3 TURNOV  

  •              NE 9.2. 10:30 TURNOV : MSK   
  •              NE 9.2. 10:30 SEDMIHORKY : DOBROVICE
  •              NE 9.2. 11:15 TURNOV : DOBROVICE   
  •              NE 9.2. 11:15 MSK : SEDMIHORKY   
  •              NE 9.2. 13:00 ČESKÁ LÍPA : SPORTING    
  •              NE 9.2. 13:45 ČESKÁ LÍPA : KOSMONOSY

  •              NE 16.2. 10:30 TURNOV : KOSMONOSY     
  •              NE 16.2. 10:30 SEDMIHORKY : SPORTING
  •              NE 16.2. 11:15 TURNOV : SPORTING     
  •              NE 16.2. 11:15 SEDMIHORKY : KOSMONOSY  
  •              NE 16.2. 12:30 ČESKÁ LÍPA : SEDMIHORKY             
  •              NE 16.2. 13:015ČESKÁ LÍPA : SEMILY    
  •              NE 16.2. 14:00 ČESKÁ LÍPA : LOMNICE     

  •              NE 23.2. 9:00 TURNOV : MFK     
  •              NE 23.2. 9:00 SEDMIHORKY : DOUBÍ     
  •              NE 23.2. 9:45 TURNOV : DOUBÍ     
  •              NE 23.2. 9:45 SEDMIHORKY : MFK     
  •              NE 23.2. 11:00 SEMILY : KOSMONOSY     
  •              NE 23.2. 11:00 LOMNICE : SPORTING     
  •              NE 23.2. 11:45 SEMILY : SPORTING     
  •              NE 23.2. 11:45 LOMNICE : KOSMONOSY     
  •              NE 23.2. 13:00 ČESKÁ LÍPA : MSK     
  •              NE 23.2. 13:45 ČESKÁ LÍPA : DOBROVICE     

  •              NE 1.3. 10:00 TURNOV : SEMILY 
  •              NE 1.3. 10:00 SEDMIHORKY : LOMNICE     
  •              NE 1.3. 11:00 TURNOV : LOMNICE  
  •              NE 1.3. 11:00 SEDMIHORKY : SEMILY    
  •              NE 1.3. 11:45 KOSMONOSY : MSK     
  •              NE 1.3. 11:45 SPORTING : DOBROVICE     
  •              NE 1.3. 13:00 KOSMONOSY : DOBROVICE     
  •              NE 1.3. 13:45 SPORTING : MSK     

  •              NE 8.3. 10:30 MFK : MSK     
  •              NE 8.3. 10:30 DOUBÍ : DOBROVICE     
  •              NE 8.3. 11:30 MFK : DOBROVICE   
  •              NE 8.3. 11:30 DOUBÍ : MSK   

  •              NE 15.3. 10:30 MFK : SEMILY     
  •              NE 15.3. 10:30 DOUBÍ : LOMNICE     
  •              NE 15.3. 11:30 MFK : LOMNICE     
  •              NE 15.3. 11:30 DOUBÍ : SEMILY