Z Hrádku n. N. vezeme tři body!!

19.05.2022

Hrádek n. N. - Turnov 1:3 (0:2)

V 17. minutě Vencbauer našel Landfelda, který přehodil domácího gólmana a Turnov vedl 0:1. Ve 24. minutě Svoboda hledal Š. Havla a balon si srazil do vlastní sítě hrádecký obránce Kovač - 0:2.

Poté neproměnil nařízenou penaltu Landfeld. Třetí úspěch tak Turnovu přinesl až Štěpán Havel, který dobře zakončil svou šanci v 60. minutě. V samotném závěru došlo k nedorozumění obránce Petržilky a brankáře France, když první jmenovaný trefil míč do vlastní sítě a snížil na konečných 1:3.

"Soupeř nastoupil kvůli mnoha zraněným s mladšími hráči, navíc se jim zranila opora Švejkovský a musela už v 9. minutě odstoupit. Po střídáních v závěru přišly do naší hry nepřesnosti a ztráty míčů. I následkem toho došlo ke snížení. Soupeř si přesto prakticky nevytvořil další šanci. V sobotu se budeme těšit na derby se Sedmihorkami," řekl k zápasu trenér Turnova Tomáš Nosek.

Branky: 88. vlastní (Petržilka) - 17. Landfeld, 24. vlastní (Kovač), 60. Š. Havel. Rozhodčí: Nešněra - Zboroň, Paulus, ŽK: 0:0. Diváků: 150. Turnov: Franc - Provazník, Petržilka, Jíra, Beníšek - Landfeld (68. Rozkovec), Bělina, Vencbauer (68. Parsi), Š. Havel (78. L. Havel) - Tomašov (60. Bernát), Svoboda.