Vítězství na půdě Hejnic..

08.11.2021

Hejnice - Turnov 1:4 (0:1)

V týdnu odstoupil z funkce hlavního trenéra Turnova Emil Šafář, a tým tak vedl v posledním zápase podzimu asistent Michal Jíra. "Chtěl jsem, aby výkony byly lepší, ale nedařilo se to zlomit. Nahromadilo se víc věcí, a proto jsem vedení v pondělí požádal o uvolnění z funkce a v úterý to bylo akceptováno. Po dvou a půl roce působení, ve kterém bylo i zápasení s covidem, jsem chtěl mužstvu dodat poslední impuls," uvedl ke konci svého působení na trenérském postu Emil Šafář.

V úvodu hosté neproměňovali šance, až ve 32. minutě se poprvé trefil Landfeld. Na začátku druhé půle domácí srovnali Zemanem na 1:1, ale vzápětí vrátil vedení Turnovu P. Havel. Poté přidali dva góly hostů Beneš a P. Havel a o výsledku bylo rozhodnuto.

"Potřebovali jsme vyhrát, to se splnilo. Kdybychom proměňovali šance, tak vedeme o víc gólů už v poločase. Emil Šafář je turnovský srdcař a chceme mu za působení u mužstva poděkovat. V posledním utkání vedl mužstvo Michal Jíra, post trenéra chceme vyřešit do 14 dnů," řekl pro Naše Pojizeří sportovní manažer FK Turnov Petr Koubus.

Branky: 46. Zeman - 32. Landfeld, 52. a 88. P. Havel, 66. Beneš. Rozhodčí: Linhart - Klement, Kadlec, ŽK: 1:3. Diváků: 100. Turnov: Kopal - Provazník, Petržílka, Křeš (87. Falkenberg), Beníšek, P. Havel, Landfeld (87. Parsi), Š. Havel (72. Sysel), Vencbauer, Flesner (74. Svoboda), Beneš.