U15 - Výsledkový debakl s Jilemnicí

30.09.2022

Zápas, který jsme nakonec odehráli na domácí UMT místo v Jilemnici, se nám výsledkově vůbec nepodařil a připsali jsme si tak další porážku.

Začátek utkání byl na obou stranách bez šance a se spousty ztrátami ve středu hřiště. Poprvé se ozvali hosté až v 16. minutě, kdy přímý volný kop z 30 metrů Rada lovil pod břevnem a následně dokázal vytěsnit i dorážku a udržet stav 0:0. My jsme se dokázali dostat k soupeřově šestnáctce, ale tam povětšinou naše snažení končilo nebo vyústilo slabou střelou. V 26. minutě předvedli hosté rychlý protiútok, kdy velmi vyspělý pravý obránce Horáček proběhl s míčem po lajně, předložil před branku a k odraženému míči se dostal Pitrmuc, který střelou o břevno otevřel skóre - 0:1. Poločasový výsledek zůstal stejný.

Do druhého poločasu jsme vtrhli o něco aktivnější, ale stále bohužel se spousty zbytečnými ztrátami. Ve 43. minutě jsme měli jednu z největších šancí, když si na Koňákův centr z volného kopu naskočil Kreysa, ale hlavou trefil prostor brankáře. Ve 48. minutě jsme prohrávali již o dvě branky, kdy Kunc potrestal naši ztrátu - 0:2. V 57. minutě nám mohlo být ještě hůře, kdy Truhlář ztratil míč na hranici pokutového území, ale Rada se zaskvěl skvělým zákrokem. V 68. minutě se o slovo přihlásil opět Šimon Rada, kdy dokázal střelu z dálky vytáhnout na břevno. V 74. minutě jsme nedokázali dostatečně odkopnout míč z pokutového území a Kunc přidal svoji druhou branku v utkání - 0:3. V 77. minutě jsme se ještě jednou přihlásili o slovo, ale Truhlář na Koňákův přímý kop nedosáhl o milimetry. V 80. minutě jsme dokonali svůj zmar v utkání, kdy Hlubuček netrefil skákající míč na polovině hřiště a z poloviny hřiště postupující Kunc uzavřel hattrick i celé utkání - 0:4.

V utkání jsme dobře kombinovali, ale bohužel jen po soupeřovu šestnáctku a nedokázali jsme zahuštěný prostor opustit s míčem na noze. Hosté tak dokázali z minima vytěžit maximum a odvezli si všechny body. Další utkání sehrajeme již v sobotu v Doubí.

FK Turnov - SK Jilemnice/Roztoky 0:4 (0:1)

Branky: 26´Pitrmuc; 48´,74´ a 80´Kunc

Sestava: Rada - Hovorka, Koňák, Truhlář, Hlubuček - Stach, Fiedler, Kalkus - Kreysa, Hasan, Otmar

(Hanzl, Farský, Šefr, Řehák, Dolanský)