U15 - VTJ Rapid Liberec 2:2 (0:1) FK Turnov

26.09.2021

Dopolední mistrovské utkání na půdě soupeře skončilo remízou 2:2.

Soupeře jsme přehrávali a hledali možnosti útočných akcí, ale bylo jich pomálu. I přes šanci nešanci využil z otočky Dan Topol, který uklidil míč do branky 1:0! V závěru druhého poločasu soupeř utekl a byl faulován v pokutovém uzemí, kde výborně Filip Řehák vychytal a zneškodnil soupeřovu penaltu. To bylo vše co se dělo v prvním poločase, ale vstup do druhého poločasu nevyšel, tak jak jsme si představovali a z rychlého brejku utekl útočník a bylo 1:1. Za chvilku na druhé straně utekl Tomáš Bičík, který se nemýlil 1:2. Chvilkami to bylo jak na "houpačce" a soupeř si opět vytvořil šanci a srovnal na 2:2. Turnov se snažil a vytvářel tlak, ale do branky už míč nedostal a musel se smířit s remízou.

Zápas shrnul trenér Štěpán Havel takto: "Jsme v polovině podzimních zápasů co se týče bodů jsme spokojeni, ale to nás nějak nezajímá. Spíše herní projev pokulhává v tom se ještě musíme zlepšit. Musíme zapracovat na odvážné hře a udělat na hřišti MOMENT překvapení, který je ve fotbale alfa omega a to mi tam chybí. Musíme makat dál."

V úterý ve svátek 28. září nás čeká venku Loko Česká Lípa opět v ranním čase od 9:30 a jedeme soupeře přestřílet.