U15 - Stráž p. R./Mimoň 3:2 (2:2) FK Turnov

29.10.2021

Ve čtvrtek za krásného podzimního počasí ve svátek odjela naša "U15" do nedaleké Stráže pod Ralskem, která je spojená s Mimoní.

Starším žákům se vstup do zápasu velmi povedl a prvním gólem se blýskl Tomáš Bičík na 1:0. Soupeř hned v zápětí potrestal chybu v obraně a bylo srovnáno. Turnov pokračoval ve vysokém napadání a střelou z dálky napřáhl znovu Tomáš Bičík, který nás poslal do vedení 2:1. V poslední minutě soupeř zahrával roh, který využil a šlo se do kabin za vyrovnaného stavu 2:2.

Do druhého poločasu soupeř vstoupil lépe a zatlačil nás. Vytvářel si více šancí a bohužel jednu z nich proměnil, která jim zajistila vítězství 3:2.

Zápas okomentoval hlavní trenér Štěpán Havel slovy: "Povedl se nám vstup do zápasu za první poločas jsme si zasloužili vyhrát, ale ve druhým poločase soupeř přidal a vytvořil si více šancí. Prezentace v prvním poločase týmu bylo přesně to co chceme. Je škoda, že se nepodařilo navázat v druhém poločase tímto výkonem, ale nemůžeme týmu vytknout nasazení, protože každý bojoval až do konce. S pokorou musíme soupeři pogratulovat, protože si vítězství za druhý poločas zasloužil."

V sobotu od 9:30 hostíme Loko Česká Lípa.