U13 - Zimní liga zná své vítěze

01.04.2022

Tento rok jsme se rozhodli opět pořádat Turnovskou zimní ligu mladších žáků i přesto, že jsme měli obavu, jak se nám vše podaří zorganizovat v závislosti na Covidu, který nám začátak sice lehce zkomplikoval, ale všechny naplánované zápasy se podařilo zvládnout odehrát v čase zimní přípravy všech přihlášených týmů z Libereckého a Středočeského kraje.

Turnaj sloužil hlavně k rozvoji dovedností hráčů ve věku 10 až 13 let a k přípravě na jarní čast sezony to bylo i naše motto turnaje. Za nás i za všechny zúčastněné týmy musíme říct, že turnaj splnil svůj účel a pozitivní ohlasy od trenérů nám dávají chuť se připravit na další ročník.

Vítězem zimní ligy se stal domácí Fk Turnov, který všechny své zápasy vyhrál před druhým Arsenalem Česká Lípa a třetími Fk Ruprechtice.