U13 KP - střední část podzimní soutěže

11.10.2022

Turnov vs Stráž pod Ralskem 13:0

Tento zápas byl z naší strany velmi aktivní, kdy jsme vlétli na soupeře s velkým nasazení a tlakem na branku a již po 20 minutách nebylo o čem. 

4xGoly Ulrich, hattrick Mašek a po 3 týdenním zranění oslavil také Stach 

Slovan Hrádek vs Turnov 2:1

Toto utkání jsme měli základní pilíře sestavy nemocné (4hráče) a tomu také odpovídala hra. Kluci se snažili odvést to nejlepší co se učí na tréninku, ale bohužel v určitých chvílích jsme neměli klid na správné řešení herních situací a musím pochválit hráče Hrádku, jelikož chtěli víc než my a proto spravedlivě dovedli utkání do vítězného konce. 

Sokol Doubí vs Turnov 0:4

V tomto utkání se nám v prvním poločase nedařilo roztáhnout hru a chtěli jsme nesmyslně prostřelit zeď před brankářem, ale v druhém poločase kluci udělali přesně to co jsme si řekli o přestávce, což změnilo diametrálně obraz hry. Mašek se přesunul do zálohy, dodal týmu potřebný pohyb ve středu a musím pochválit našeho mladíčka Víťu Zajíce a skvěle odehrál svůj post taky Rosenbaum a Liška.

Turnov vs Nový Bor 10:0

V tomto utkání jsme mohli počítat již s plnou sestavou. Do utkání jsme vstoupili aktivně s dobrým držením balonu a změnou těžiště hry, kterou zajišťovali oba beci (Holub a Habr) První branka padla po individuální akci našeho nového kapitána Maška. Poté se tlačil do zakončení soupeřův útočník a srážka s naším brankářem vypadala hrůzostrašně, ale naštěstí to Ressler odnesl pouze malým monoklem. Je to tvrďák :) Neustále řešíme v tréninku správné postavení těla a kontrolu prostoru a musím říct, že se povede za zápas pár opravdu krásných akcí i když z toho nepadne branka, je to rozhodně lepší než vidět u soupeřů nakopávání na jednoho útočníka. Přišel si zahrát Lochman, který rozhýbal levou stranu a také se probudil po 3 týdenní zdravotních komplikacích kdy nehrál Šnajdárek, který se blýskl hned 5 góly.