U13 - Pohár mládeže ročník 2010 2.předkolo

30.09.2021

Dne 29.9. jsme jeli hrát 2.předkolo Poháru mládeže do Trutnova. Všechny týmy s kterými jsme se měli utkat hrají žákovskou ligu, tak nás zajímalo, jak velký rozdíl je mezi krajskou soutěží a žákovskou ligou.  

Týmy: SK Vysoké Mýto z.s., RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s., MFK Trutnov, z.s., FK Náchod spolek, Fotbalový club Slavia Hradec Králové z.s.

Turnaj byl opravdu náročný v tempu. Pět zápasů po 20 minutách s pauzou pouze na přechod na druhé hřiště. Bohužel jsme měli nějaké omluvenky ze zdravotních důvodů a tím pádem jsme jeli pouze v počtu 10 hráčů oproti ostatním týmům jsme byli počtem skoro poloviční, ale to na hřišti nebylo vůbec znát až na poslední zápas, kde kluci už po 90 minutách v plném tempu tahali nohy.

Po celou dobu turnaje jsme praktikovali náš styl fotbalu, kterým se chceme prezentovat s každým soupeřem za každé situace. Kombinační fotbal s míčem na našich kopačkách. Musím všechny kluky pochválit za předvedený bojovný výkon a někteří opravdu měli v nohách celých 100 minut.

Skončili jsme na krásném 3 a postupovém místě, takže pokračujeme do dalšího kola, kde už to bude opravdu náročné a proto doufám, že již budeme v plném počtu..