U13 FK Turnov 8:2 FC Nový Bor

04.09.2021

Druhé mistrovské utkání Krajského přeboru kategorie U13 odehráli naši mladší žáci v neděli  29. srpna na hřišti Nového Boru. 

Stav zápasu nezačal pro nás dobře, jelikož jsme již ve 3 minutě inkasovali po individuální chybě v obraně. Naštěstí kluky tato chyba nakopla k ještě větší aktivitě a už za 2 minuty bylo srovnáno krásnou střelou z dálky, kterou vyprodukoval Jarda Hovorka. Od té doby byla naše hra opravdu krásně fotbalová, kdy jsme drželi balon a přesouvali těžiště hry po celém hřišti, používali k přechodu krásné průnikové přihrávky za což jsme byli odměněni góly. Postupně se trefil Ulrich, Lochman 2x, Hasan, Holub, Stach, a Topol, který sám dnes mohl dát tak 3 góly, kdyby volil rozumnější variantu zakončení.  

Hlavní trenér Jarda Šnajdárek ohodnotil tento zápas slovy: "Kluci udělali obrovský pokrok ve hře s balonem a vše se snaží řešit konstruktivně, za což je musím pochválit, ale na druhou stranu moc chtějí dát rychle několik gólů, aby mohli hrát v klidu a to bylo dnes na škodu, jelikož finální fáze v prvním poločase byla hodně zbrklá." 

Další zápas naši mladší žáci sehrají na domácím hřišti proti Jilemnici ve středu 1.9.