U11 -Nabitý turnaj v Mladé Boleslavi

03.09.2019

V neděli jsme zajížděli se starší přípravkou na turnaj do Mladé Boleslavi, kde zaslouženě vyhrál domácí tým (FK Mladá Boleslav) bez jediné porážky. Naše přípravka skončila na pěkném 4. místě z 12 účastníků.

Ze skupiny jsme postoupili ze druhého místa s výsledky 1:1 Čelákovice, 3:0 Polaban Nymburk, 7:0 Akuma Mladá Boleslav, 4:2 Výběr okresu Mladá Boleslav a 2:4 Mladá Boleslav. V semifinále jsme podlehli Mladé Boleslavi a o 3. místo Dolnobousovskému SK.

"Štěpán Havel: Turnaj byl velmi kvalitní a kluci si odnesli nové zkušenosti. Celý den bylo na sluníčku asi 40 stupňů, takže to bylo náročné pro všechny a museli jsme dodržovat pitný režim. Minulý týden jsme odehráli dva přátelské zápasy a jeden trénink, takže nám v závěru takzvaně došlo, ale jsem rád, že to kluci odmakali a zaslouží si pochvalu včetně rodičů, kteří s námi celý den strávili. Pochvalu si ještě zaslouží organizační tým FKMB, kterým se turnaj povedl. Tento týden máme ve čtvrtek první mistrovský zápas s Mnichovem Hradištěm a o víkendu zasloužený odpočinek, protože jsme měli velmi náročný program v posledním měsíci."