FK Turnov - SK Benátky n. J. 1:0 (0:0)

V utkání hraném v sobotu dopoledne na hřišti s umělou trávou v Turnově si domácí fotbalisté připsali první jarní divizní body, když dokázali porazit jedinou brankou Denise Drahoše favorizované Benátky nad Jizerou.

Denis Drahoš autor rozhodující branky

první poločas hráli domácí zodpovědně a čekali na šance. Proto měli více ze hry hosté, ale velké šance si díky pozorné domácí obraně nevypracovali.

Ve druhém poločase benátský Jimmy Peremene Gidion nastřelil břevno Špínovy branky. Rozhodující ale byla nakonec 84. minuta. Podzimek vybojoval při šanci hostů míč, dlouhým nákopem jeho spoluhráč našel rozeběhnutého Drahoše, který obešel obránce a přehodil gólmana ranou pod břevno. Závěr už pak domácí ubojovali, a připsali si cennou výhru.

"Nedostali jsme branku, to bylo důležité a celé mužstvo bojovalo. Při náznacích šancí nám pořád chybí klid ve finální fázi a zbytečně brzo se zbavujeme míčů, takže nám pak bere síly vybojovat balony znovu zpět," hodnotil zápas trenér Turnova Džimis Bekakis.

Branka: 84. Drahoš. Rozhodčí: Braun - Šimek, Hájek, ŽK: 3:1. Diváků: 180. Turnov: Špína - Tvrdý, Šimek, Blažek, Podzimek - Tomašov, Kim Yiseok, P. Havel (70. Houžvička), Svoboda (76. Benek) - Nulíček, Drahoš.