TJ Velké Hamry - FK Turnov 4:3 (4:1)

Začátek měli hosté dobrý a Šimek nevyužil šanci. Pak ale kralovali domácí, kteří využívali naivních chyb turnovského týmu. Postupně se trefili Šidlo a dvakrát Žitka, a Velké Hamry vedli ve 26. minutě už 3.0! Pak dokázal snížit Beníšek povedenou střelou z úhlu do šibenice. Poslední slovo v první půli ale měli opět domácí, když pokutový kop Radzinevičiuse Franc vyrazil, ale stejný hráč už podruhé poslal balon za záda turnovského brankáře.

Po bouři v kabině už ve druhém poločase začali hrát Turnovští lépe. V 55. minutě z úhlu snížil na 4:2 Syrovátka. V 70. minutě po skrumáži před domácí brankou po rohovém kopu dokonce Šimek upravil na 4:3. V závěru měli hosté náznaky šancí a standardní situace, ale k vyrovnání to nevedlo.

"Všechny naše góly byly nesmírně laciné, doslova jsme je chybami darovali soupeři. První poločas strašný, ve druhém už jsme hráli líp, ale takto s plným nasazením musíme hrát vždy celý zápas," řekl k utkání pro Naše Pojizeří trenér Turnova Džimis Bekakis.

Branky: 19. Šidlo, 22. a 26. Žitka, 45. Radzinevičius - 35. Beníšek, 55. Syrovátka, 70. Šimek. Rozhodčí: Kolátor - Šimeček, Šťastný, ŽK: 0:4. Diváků: 150. Velké Hamry: Kobachidze - Macháček,Černý, Šedý, Šidlo,Žitka (57. Vitkovič),Vencbauer (83. Barcuch), Linka, Soukup (57. Kováčik), Rudolf, Radzinevičius. Turnov: Franc - Šimek, Podzimek, Blažek, Beníšek - Tvrdý, Kim, Tomašov (85. Nulíček), Veber, Havel - Syrovátka.