U11 - Turnaj starší přípravky o pohár města Turnova 2020

21.06.2020

Turnaj starších přípravek o pohár města Turnova, který se měl odehrát již v termínu 21.3.2020 byl bohužel zrušen z důvodu pandemie COVID-19. 

Další termín se tedy stanovil na 20.6. 2020, a ten již vyšel!

Kdo by si pomyslel, že turnaj konaný v červnu budeme hrát na umělé trávě. K tomuto rozhodnutí přispělo vydatné pršení, které dělalo pořadatelům nemalé starosti. Nakonec se nám počasí umoudřilo a od 9:00 a 15:00 nám nepršelo. I tak to bylo pro děti velmi náročné, každý tým odehrál sedm zápasů po 15 minutách, tedy celkem 105 minut. Všichni hráči a hráčky si zaslouží pochvalu.

Zúčastnilo se 8 týmů: FK Turnov A, FK Turnov B, AFK Sadská, FK Železný Brod, SK Jičín, SK Semily, FK Brandýs - Boleslav a VTJ Rapid Liberec. Všem týmům se v turnaji podařilo vyhrát, ale také každé mužstvo pocítilo porážku. Nejzajímavější zápas se odehrál v úplném závěru Brandýs - Boleslav VS AFK Sadská, kde rozhodl gól v poslední vteřině a šťastnější tým byl Brandýs Boleslav, kde zápas skončil 3:2. ¨

1. FK Brandýs - Boleslav

2. AFK Sadská

3. SK Semily

4. SK Jičín

5. FK Turnov A

6. VTJ Rapid Liberec

7. FK Turnov B

8. FK Železný Brod


Nejlepší střelec turnaje se stal Jaroslav Hrázký se 7 brankami (VTJ Rapid Liberec), nejlepší hráč turnaje Jan Steinmetz (AFK Sadská) a nejlepší brankář turnaje Tomáš Kopecký (SK Jičín). Nejužitečnější hráč z FK Turnov A se stal Tomáš Hapiák a nejužitečnější hráčka z týmu B se stala Denisa Černá.

Turnaj se i přes menší komplikace vyvedl a budeme se těšit na další ročníky. 

Děkujeme městu Turnov za podporu.
Děkujeme městu Turnov za podporu.