Rozhovor s Janem Tomašovem

Na jaře 8.4.2018 si nešťastně přetrhl křížový vaz. I po zranění nastoupil za Turnov do čtyř mistrovských zápasů, kde vstřelil dvě branky v jarní části minulé sezóny.

Říká se, že po takových zraněních je nejtěžší srovnat si vše v hlavě. Jak je tomu u tebe Honzo?

Máš pravdu, měl jsem to úplně stejně, ale teď už jsem to v hlavě překonal a do všeho jdu, jako před zraněním

Přemýšlel jsi o konci s fotbalem?

Ano, tahle otázka mi prolétla hlavou hned několikrát, zvlášť pár dní po úrazu a pár dní po operaci, ale postupem času, jsem tyto myšlenky vypustil, jelikož fotbal je něco, co mě provází 15 let a ani toto zranění mě od této krásné hry neodradilo.

Jak náročné je pro tebe trénovat dvakrát v týdnu v Praze na Zličíně?

Myslím si, že po zimní přípravě mě trénování 2x v týdnu na Zličíně nezničí , tím nechci zpochybňovat tréninky na Zličíně, to vůbec, ale už z mládeže jsem byl zvyklý trénovat 5x v týdnu, tak to pro mě není problém.

Máš nějaký fotbalový cíl?

Fotbalový cíl, už žádný nemám, hlavně se tím bavit a dělat radost lidem, kteří se na nás chodí koukat.

Jaký je tvůj fotbalový vzor?

Jako fotbalový vzor mám, dá se říct všechny vrcholové fotbalisty, jelikož se živý tim co je baví

Kdo je podle tebe největší osobnost našeho týmu a proč?

Největší osobnost našeho týmu bych zvolil Petra Papouška, jelikož má nejvíce zkušenosti, které nám může předat a tím nás posunout dále v našem fotbalovém životě

Na závěr poslední otázka, vidíš nějaké šance na udržení týmu v divizi?

Šance našemu týmu dávám velké, jelikož přišlo hodně mladých kluků, kteří nám určitě pomohou a s kombinaci se zkušenými hráči si myslím, že to společně dotáhneme k úspěšné záchraně klubu.