FK Turnov - SK Český Brod 1:3 (1:1)

První branku vstřelili hosté už v 11. minutě po rohovém kopu Borkem. Ve 37. minutě vyrovnal domácí Syrovátka, který dostal dlouhou přihrávku a přes půlku hřišti prošel až před gólmana a placírkou k tyči zavěsil. Poté mohl strhnout vedení na stranu Turnova Veber, ale před brankou nebyl důrazný.

Druhou branku přidali hosté znovu po rohovém kopu, když číhal na druhé tyči nehlídaný Jakab. Gólman Franc reklamoval faul, ale rozhodčí gól uznali. V 86. minutě byla nařízena po faulu na hranici vápna, kterou bezpečně využil střelou k pravé tyči kapitán hostů Hrdlička a stanovil konečný výsledek na 1:3.

"Je to už deprimující pro hráče i pro nás, když nedokážeme vyhrát. Chybí nám pořád víc bojovnosti a důrazu, fauly kolem vápna pak umožňujeme soupeřům standardní situace, které dokážou využít," doplnil k utkání pro Naše Pojizeří trenér Turnova Džimis Bekakis.

Branky: 37. Syrovátka - 11. Borek, 70. Jakab, 86. Hrdlička z penalty. Rozhodčí: Kyncl - Trojan, Kvítek, ŽK: 3:2. Diváků: 88. Turnov: Franc - Tvrdý, Podzimek, Kordík (84. Novák), Beníšek - Havel (79. Šimek), Kim, Blažek, Papoušek (79. Nulíček), Veber (71. Tomašov) - Syrovátka.