FK Turnov - FK Pardubice B 2:3 (1:2)

Mladý domácí útočník Syrovátka otevřel ve 13. minutě skóre zápasu, ale hosté za dvě minuty srovnali Hufem a stejný hráč je ve 33. minutě dostal do vedení. Na začátku druhé části hosté po gólu Bureše vedli už 1:3, ale na 2:3 snížil v 66. minutě za domácí střídající Blažek. Ve zbytku zápasu už domácí vyrovnat nedokázali.

V další sezoně už nedošlo k dohod o pokračování trenéra Džimise Bekakise, který skončil i s asistentem Pavlem Šafářem. "Trenéři Bekakis a P. Šafář přišli k týmu v těžké situaci, podařilo se jim zlepšit hru i s nasazováním domácích odchovanců, ale bodově to po špatném základu z podzimu nestačilo. Děkujeme jim za jejich práci u mužstva," řekl pro Naše Pojizeří manažer FK Turnov Petr Koubus. Novým trenérem má být Emil Šafář, který už má v Turnově zkušenosti z několika angažmá, aktuálně si zatím hledá k týmu asistenta.

Branky: 13. Syrovátka, 66. Blažek - 15. a 33. Huf, 53. Bureš. Rozhodčí: Ježek - Novotný, Arnošt, ŽK: 2:0. Diváků: 100. Turnov: Špína - Tvrdý, Kordík (46. Blažek), Šimek (84. Novák), Beníšek - Veber (46. P. Havel), Kim (75. Sysel), Papoušek, Podzimek - Tomašov (75. Nulíček), Syrovátka.