FK Turnov – FC Nový Bor 7:0 (7:0)

Á-tým deklasoval ve druhém kole Nový Bor a k výkonu přispěli fanděním hráči starší přípravky. Na Turnovský stadion dorazilo 250 diváků, kteří vytvořili velmi dobrou atmosféru.

A-tým a starší přípravka

Branky 13., 23. a 45. Syrovátka, 2. a 31. Nulíček, 38. Benek, 42. Bernát, rozhodčí Šůma, ŽK 0:0, diváků 250. Sestava: Filla - Tvrdý, Šimek, Bělina (46. Drahovzal, Beníšek - Landfeld (61. P. Havel), Svoboda, Benek (66. Tomašov), Bernát (54. Veber) - Syrovátka, Nulíček (52. Moravec).
Jednostranný ráz duelu udal hned v jeho 2. minutě Nulíček, a poté na svém hattricku zamakal forward Syrovátko, jenž Ticháčka zaskočil dvakrát v jedné desetiminutovce, aby po gólech Benka a Bernáta uzavřel první dějství fotbalové jednoaktovky a v podstatě i celý zápas. Další kanonády se totiž půl třetí stovky natěšených diváků už nedočkalo. Průběh hry dokresluje mj. také fakt, že ani v dohrávané pasáži arbitr Šůma nemusel sáhnout pro žlutou kartu. Trenérský souboj o čelo tabulky dvou turnovských lodivodů tak vyzněl jednoznačně ve prospěch toho současného. "Emil Šafář do druhého poločasu prostřídal maximální počet hráčů, ale nebylo už prakticky oč hrát," zamýšlel se nad bezbrankovou druhou půlí nový vedoucí mužstva FKT Antonín Gábr.