FC Horky n. J. - FK Turnov 2:1 (0:1)

V pěkném areálu v Horkách nad Jizerou začali hosté aktivně, vytvořili si v prvním poločase pět větších šancí a ve 39. minutě se gólem Nulíčka, kterému nahrával Beníšek, dostali do vedení.

Ve druhé části chtěli hosté pokračovat ve stejném duchu, ale domácí zapnuli na vyšší plyn a na 20 minut si vytvořili velkou převahu. Výsledkem byl vyrovnávací gól Pecháčka v 57. minutě. Pak se hosté vzpamatovali a znovu vyrovnali hru. V 81. minutě ovšem po rohovém kopu neuhlídali nejzkušenějšího hráče na hřišti - exligového Radka Mynáře, který zblízka doklepl opakovaně balon do sítě, což znamenalo těsnou výhru pro domácí. V 85. minutě ještě střídal zraněného brankáře France náhradník Kalous.

"Je to škoda, sehráli jsme celkem dobrý zápas a určitě lepší než předchozí doma, ale na začátku druhé části jsme měli výpadek a deset minut před koncem neuhlídali jednoho hráče," řekl k zápasu pro Naše Pojizeří trenér Turnova Džimis Bekakis.

Branky: 57. Pecháček, 81. Mynář - 39. Nulíček. Rozhodčí: Vojtěch - Pilný, Řeháček, ŽK: 3:1. Diváků: 170. Turnov: Franc (85. Kalous) - Šimek (77. Sysel), Podzimek, Blažek, Beníšek - Kim, Tvrdý, Tomašov, Svoboda (90. Syrovátka), Havel (82. Papoušek) - Nulíček.