Duben a U9 v akci

03.05.2022

Duben znamenal pro U9 skvělý turnaj v Liberci, turnájky 3+0 a začátek mistrovských utkání.

Turnaj na Slovanu Liberec a následné utkání jejich ligového týmu proti MFK Karviná

17. duben znamenal pro naši U9 turnaj na stadionu U Nisy. V konkurenci týmů se kterými se jindy neutkáme jsme se umístili na 6.místě po prohraném penaltovém rozstřelu. Děti zaslouží pochvalu za předvedené výkony. Odměnou jim byla možnost vstupu na prvoligové utkání Slovanu Liberec. Osudným se nám stal úvodní smolně prohraný zápas, kdy jsme neproměnili spoustu brankových příležitostí a byli jsme odsouzeni k boji o nejlepší možné páté místo. Děkujeme pořadelům, dětem a rodičům. Zúčastnili se Kryštof Klein, Msrtin Hromada, Deniska Válková, Jan Kopecký, Petr Dohelský, Jenda Hovorka a Adam Dušek.

Turnaje 3+0

Prvním z nich byl turnovský 7.dubna, který se konal na travnaté ploše za tratí. Za nás se zúčastnili Vojtěch Vodháněl, Filip Liška a David Cimbál. Náš tým předváděl skvělé výkony a když opomeneme slabou učást dětí z našeho kádru, tak můžeme hodnotit akci jako úspěšnou.

Další balší byl poslední dubnový čtvrtek a turnaj v Semilech. Opět jsme přijeli ve slabém počtu, ale jinak můžeme hodnotit stejně jako u nás v Turnově. Účastnili se Sean Devaney, David Cimbál a Ondřej Moravec.

Mistrovská utkání

První letošní mistrovské utkání jsme hostili my a přivítali jsme tými z Lomnice nad Popelkou a Sednihorek. Soupeři předváděli kvalitní výkony a bylo náročné se jim vyrovnat. Ve výsledku se nám to dařilo a utkání byla plná skvělých akcí a naši nováčci Sean Devaney a Sam Zemín v zápasech na "velkém hřišti" nezaostávali. Ostatními hráči byli David Bašta, Adam Dušek, David Cimbál, Marek Drbohlav, Denisa Válková, Lin, Jenda Hovorka a Martin Hromada.

Na druhé utkání jsme cestovali do Pěnčína. Trenér Marcel Kovář junior utkání hodnotil takto: "Ve větším počtu hráčů oproti prvnímu zápasu jsme nastoupili proti Pěnčínu a týmu z Přepeř. Pěnčín nám byl těžkým soupeřem a s týmem Přepeř jsme hráli vyrovnaná utkání, která jsme ale ovládli.