ČLÁNKY A-TÝM


První poločas Turnova byl zřejmě nejlepší pod trenérem Šafářem, do 14. minuty se trefili Nulíček a Beníšek, a další šance ještě hosté neproměnili. Výhru Turnova potvrdil v 79. minutě třetím gólem střídající Petr Havel.

Á-tým deklasoval ve druhém kole Nový Bor a k výkonu přispěli fanděním hráči starší přípravky. Na Turnovský stadion dorazilo 250 diváků, kteří vytvořili velmi dobrou atmosféru.

V neděli odehrálo áčko pod vedením Emila Šafáře svůj první přátelský zápas s Jiskrou Hořice a to vítězně 3:1! Připravili jsme pro Vás krátký rozhovor s trenérem A-týmu..

Muži budou hrát od srpna po sestupu z divize pouze krajský přebor. Ve středu proběhl los všech krajských soutěží. Nováčky jsou kromě našeho celku také týmy Stráže pod Ralskem, Desné (oba postup z I.A třídy) a Mšeno (přechod z divize).

Mladý domácí útočník Syrovátka otevřel ve 13. minutě skóre zápasu, ale hosté za dvě minuty srovnali Hufem a stejný hráč je ve 33. minutě dostal do vedení. Na začátku druhé části hosté po gólu Bureše vedli už 1:3, ale na 2:3 snížil v 66. minutě za domácí střídající Blažek. Ve zbytku zápasu už domácí vyrovnat nedokázali.