ČLÁNKY A-TÝM


TJ Velké Hamry B - FK Turnov 1:3 (1:3). Branky 34. Petržilka, 38. Š. Havel, 41. P. Havel, rozhodčí Jirák, ŽK 3:4, ČK 0:1, diváků 100. Sestava: Franc - Provazník, Petržilka, Jíra, Beníšek - Landfeld, Bělina, Svoboda, Vencbauer - Š. Havel, P. Havel.
Klíčový souboj o čelo byl už během úvodní čtvrthodinky na pomyslné šance 1:3,...

Domácí fotbalisté, kterým patří po podzimní části předposlední místo v tabulce, nastoupili do utkání v oslabené sestavě s celou řadou dorostenců v sestavě. Hosté si od začátku utkání vytvořili herní převahu, kterou nakonec vyjádřili šesti brankami v síti domácího gólmana Pavla Žanty.

Zpracování posudku o stavu a předpokládaných nákladech na opravu tribuny na fotbalovém hřišti znovu otevřelo diskuzi o budoucnosti stavby pro fanoušky turnovského fotbalu.
Nejedná se o žádné nové téma. Základní údržba střechy a částečná oprava lavic tribuny z roku 1945 nestačí, je třeba větší investice do rekonstrukce včetně sanačních prací, stavby...

V týdnu odstoupil z funkce hlavního trenéra Turnova Emil Šafář, a tým tak vedl v posledním zápase podzimu asistent Michal Jíra. "Chtěl jsem, aby výkony byly lepší, ale nedařilo se to zlomit. Nahromadilo se víc věcí, a proto jsem vedení v pondělí požádal o uvolnění z funkce a v úterý to bylo akceptováno. Po dvou a půl roce působení, ve...

FK Turnov - Slovan Hrádek nad Nisou 1:1 (1:1). Rozhodčí Bohatý, ŽK 1:2, ČK 0:1, diváků 280. Sestava: Kopal - Provazník, Petržilka, Bělina, Křeš - Landfeld (68. Sysel), Beníšek, P. Havel, Vencbauer - Flesner (59. Jíra), Š. Havel (75. Svoboda).
Turnovský trenér Emil Šafář bude mít určitě špatné spaní. Jeho svěřenci měli po celých 90 minut...

Hosté měli bleskový začátek a už v 8. minutě vedli 0:3! Nejprve se krásně z dálky trefil Beníšek, po krásné kombinace P. Havel a po standardce Flesner. Teprve poté se domácí trochu probrali a vyrovnali hru. Ve 43. Lábek našel Majera, ten obešel protihráče a nahrál Fedorkovi, jenž snížil chladnokrevně na 1:3. Minutu poté chtěli domácí penaltu, do...

Jiskra Nový Bor - FK Turnov 2:0 (1:0). Rozhodčí Nešněra, ŽK 6:2, ČK 1:1, diváků 120. Sestava: Kopal - Křeš, Petržilka, Bělina, Drahoš (90. Falkenberg) - Landfeld, Beníšek (65. Flesner), P. Havel, Provazník (70. Jíra) - Beneš, Š. Havel (46. Vencbauer).
Rozdílné postavení obou rivalů v tabulce bylo na hřišti sice znát, ale papírové předpoklady...

FK Turnov - FK Stráž pod Rálskem 5:0 (1:0). Branky 13. Landfeld, 49. Š. Havel, 52. Beníšek, 67. Beneš (pk), 81. P. Havel, rozhodčí Zlatník, ŽK 1:1, diváků 210. Sestava: Filla - Křeš, Petržilka, Bělina, Drahoš - Landfeld (53. Provazník), Beníšek (80. Jíra), P. Havel (82. Falkenberg), Vencbauer (82. Parsi) - Beneš, Š. Havel (68. Jíra).
...