ČLÁNKY A-TÝM


FK Turnov - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:0 (0:0). Branky 55. Š. Havel, 57. Horák, rozhodčí Kovářová, ŽK 1:2, diváků 110. Sestava: Franc - Provazník, Jíra, Peuker, Tomašov (85. Rozkovec) - Prokopec (77. Tobias), Břenek, Horák (85. Svoboda), Beníšek - Š. Havel (77. Müller), P. Havel (90. Marek).
Po prohře v Hlinsku potřeboval Turnov vyhrát, a...

FK Turnov - TJ Dvůr Králové nad Labem 3:1 (1:0). Branky 33. Prokopec, 77. P. Havel, 89. Tobiaš, rozhodčí Zita, ŽK 0:0, ČK 0:1, diváků 310. Sestava: Franc - Provazník, Jíra, Peuker, Jákl (77. Tobiaš) - Prokopec (90. Rozkovec), Vencbauer, Beníšek, Š. Havel (67. Müller) - P. Havel, Marek (46. Křeš).
Mladý celek ze Dvora o sobě...

Druhou divizní výhru v řadě vybojovali turnovští fotbalisté v nedělním zápase proti Novému Bydžovu po jediné brance zápasu Petra Havla.

TJ Velké Hamry B - FK Turnov 1:3 (1:3). Branky 34. Petržilka, 38. Š. Havel, 41. P. Havel, rozhodčí Jirák, ŽK 3:4, ČK 0:1, diváků 100. Sestava: Franc - Provazník, Petržilka, Jíra, Beníšek - Landfeld, Bělina, Svoboda, Vencbauer - Š. Havel, P. Havel.
Klíčový souboj o čelo byl už během úvodní čtvrthodinky na pomyslné šance 1:3,...

Domácí fotbalisté, kterým patří po podzimní části předposlední místo v tabulce, nastoupili do utkání v oslabené sestavě s celou řadou dorostenců v sestavě. Hosté si od začátku utkání vytvořili herní převahu, kterou nakonec vyjádřili šesti brankami v síti domácího gólmana Pavla Žanty.

Zpracování posudku o stavu a předpokládaných nákladech na opravu tribuny na fotbalovém hřišti znovu otevřelo diskuzi o budoucnosti stavby pro fanoušky turnovského fotbalu.
Nejedná se o žádné nové téma. Základní údržba střechy a částečná oprava lavic tribuny z roku 1945 nestačí, je třeba větší investice do rekonstrukce včetně sanačních prací, stavby...

V týdnu odstoupil z funkce hlavního trenéra Turnova Emil Šafář, a tým tak vedl v posledním zápase podzimu asistent Michal Jíra. "Chtěl jsem, aby výkony byly lepší, ale nedařilo se to zlomit. Nahromadilo se víc věcí, a proto jsem vedení v pondělí požádal o uvolnění z funkce a v úterý to bylo akceptováno. Po dvou a půl roce působení, ve...